Rīgas 49. vidusskola

 

skolaslogof

Uzņemšana 7. klasēs 2015./16. mācību gadā
2015./16.mācību gadā Rīgas 49.vidusskolā darbu sāks 3 dažāda profila 7. klases.
Sīkāka informācija pa tālr. 67273859.

Mācību stundu plāni un iesniegumu pieņemšana >>>

Iesniegumi >>>

6. klašu skolēnu un viņu vecāku ievērībai!

Ja saņemto iesniegumu skaits vienā klasē pārsniegs 28, komplektējot 7. klases,  tiks ņemts vērā gada vērtējums:

7.a klasē - matemātikā;

7.b klasē - angļu valodā;

 

7.c klasē  -  dabaszinībās.

 

 


 

 

Rīgas jaunie basketbolisti cīnīsies Pasaules skolu čempionātā basketbolā

Rīgas 49. vidusskolas zēnu basketbola komanda ir izcīnījusi tiesības pārstāvēt valsti Pasaules skolu čempionātā basketbolā (ISF World Schools Championship Basketbal), kas no 17. līdz 25. aprīlim risināsies Limoges pilsētā Francijā.

2014. gada rudenī Liepājā notika atlases sacensības skolu basketbola komandām dalībai Pasaules skolu čempionātā, kur tiesības pārstāvēt valsti izcīnīja Rīgas 49. vidusskolas puiši, kam čempionātā par medaļām būs jācīnās 32 komandu konkurencē.  Rīdzinieki savā apakšgrupā tiksies ar Ungāriju, Čehiju un Armēniju.

Jaunākā informācija par komandas rezultātiem čempionātā būs pieejama interneta vietnēs:www.49.lvwww.e-skola.lv un www.sportacentrs.com, savukārt čempionāta gaitai ikviens līdzjutējs varēs sekot tīmekļa vietnēs - www.isfsports.org un www.world-basket-limoges.com 

Kā arī informāciju un video materiālus ievietosim skolas Facebook lapā un skolas Youtube kanālā

Lūdzu sekojiet informācijai mūsu Facebook lapā!

 

 



 

 

 

cnt-info-icogreen

Sveicam

Rīgas pilsētas atklātās vācu valodas olimpiādes uzvarētājus!

        2. vieta – Marta Evelīna Kargesa (9.a )

        3. vieta – Anna Streļča (6.b )

        atzinība – Madara Kalve ( 6.b )

        atzinība – Jānis Justs Vēbers (6.a )

        atzinība – Krišs Helmanis (6.b )

Paldies skolotājām Inārai Zicānei, Janīnai Dzalbei un Dacei Ģērmanei par ieguldīto darbu!

Sveicam

Rīgas pilsētas atklātās angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

        1. vieta – Sibilla Albina (9.b. )

       atzinība – Kārlis Emīls Veinbergs (6.a. )

       atzinība – Kārlis Tērauds (6.b. )

 

Paldies skolotājiem Janai Saknei un Raimondam Rudzītim par ieguldīto darbu!

 

 


 

cnt-info-icogreen

Sveicam

vācu valodas valsts olimpiādes uzvarētāju

Lindu Feldmani

ar atzinību!

Paldies skolotājai Janīnai Dzalbei par ieguldīto darbu!

Sveicam Rīgas pilsētas
 
vēstures olimpiādes uzvarētājus:
 
Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta
 
Henrijs Dzelme – 2. Vieta
 
Paulai Tomsonei - atzinība
 
Raimonds Siliņš – atzinība
 
Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!
 

 

 


 

cnt-info-icogreen

Sveicam

Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

        2. vieta – Henrijs Dzelme (12.a )

        atzinība – Aiga Turčina (12.a )

        atzinība – Laura Rudzika (11.c )

        atzinība – Zane Turčina (12.a )

        atzinība – Niklāvs Šūpols (11.a )

Paldies skolotājam Aivaram Lucausam par ieguldīto darbu!

Sveicam

Rīgas pilsētas 8.klašu atklātās angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

        2. vieta – Madara Līva Tirzmale (8.b. )

        2. vieta – Patrīcija Grundšteina (8.b. )

Paldies skolotājāmSveicam Vita Vilkai un Inārai Strautniecepar ieguldīto darbu!

 


 

cnt-info-icogreen

Sveicam

Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādes uzvarētājus!

2. vieta – Laura Dzenīte (12.c)

atzinība – Zane Turčina (12.a)

 

Paldies skolotājai Lolitai Levenšteinai par ieguldīto darbu!

Sveicam Rīgas pilsētas
 
vēstures olimpiādes uzvarētājus:
 
Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta
 
Henrijs Dzelme – 2. Vieta
 
Paulai Tomsonei - atzinība
 
Raimonds Siliņš – atzinība
 
Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!
 

 



cnt-info-icogreen

Sveicam

Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

2. vieta – Raivo Lismanis (9.b)

2. vieta – Artis Artūrs Brodiņš (9.b)

atzinība – Emīlija Radzeviča (9.b)

atzinība – Alise Švandere (9.b)

 

Paldies skolotājai Maijai Zaķei par ieguldīto darbu!

Sveicam Rīgas pilsētas
 
vēstures olimpiādes uzvarētājus:
 
Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta
 
Henrijs Dzelme – 2. Vieta
 
Paulai Tomsonei - atzinība
 
Raimonds Siliņš – atzinība
 
Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!
 

 


 

 

cnt-info-icogreen

Apsveicam

Zani Turčinu (12.a)

Ar iegūto 3.vietu

Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādē!

Sveicam Rīgas pilsētas
 
vēstures olimpiādes uzvarētājus:
 
Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta
 
Henrijs Dzelme – 2. Vieta
 
Paulai Tomsonei - atzinība
 
Raimonds Siliņš – atzinība
 
Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!
 

 


 

cnt-info-icogreen

SVEICAM VISUS  MŪSU  LATVIJAS JAUNATNES ZIEMAS OLIMPIĀDES DALĪBNIEKUS AR VEIKSMĪGAJIEM STARTIEM !

LJZO čempione biatlonā 4.grupā:

EVELĪNA LIEPIŅA- 5B klase

LJZO bronzas medaļniece kalnu slēpošanās 3.grupā:

KARLĪNA GRĀMATNIECE- -6B klase

LJZO veiksmīgie startētāji:

11.vieta kalnu slēpošanā 3.grupā-MADARA VINKLERE- 5B klase

11.vieta kalnu slēpošanā 3.grupā-ERNESTS LAIZĀNS- 6B klase

30.vieta kalnu slēpošanā 3.grupā-ERNESTS LAIZĀNS- 6A klase

22. vieta distanci slēpošanā (brīvajā stilā) 2.grupā- ARTŪRS KRASTS- 8B klase

21. vieta snovdordā 1.grupā- DĀVIS ANDERSONS- 11A klase

7. vieta distanču slēpošanā (brīvajā stilā) 4.grupā- EVELĪNA LIEPIŅA- 5B klase

Bilde redzamas mūsu Facebook lapā >>>

 

 


 

cnt-info-icogreen

Sveicam9.b klases skolnieku

Arti Artūru Brodiņu
ar izcīnīto iespēju startēt valsts vēstures olimpiādē! Vēlam veiksmi!

Sveicam

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādes uzvarētājus!

3. vieta – Marta Ermiča (12.b)

Atzinība – Antra Kacena (8.a)

Paldies skolotājām Kristīnei Tropiņai un Jolantai Mūrniecei par ieguldīto darbu!

 

Sveicam

12.b klases skolnieci Zani Turčinu

ar3. vietu

Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādē!

 

Paldies skolotājai Aigai Dubro par ieguldīto darbu!

Sveicam Rīgas pilsētas
 
vēstures olimpiādes uzvarētājus:
 
Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta
 
Henrijs Dzelme – 2. Vieta
 
Paulai Tomsonei - atzinība
 
Raimonds Siliņš – atzinība
 
Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!
 

 


 

cnt-info-icogreen

Sveicam Rīgas pilsētas vēstures olimpiādes uzvarētājus:

Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta

Henrijs Dzelme – 2. Vieta

Paulai Tomsonei - atzinība

Raimonds Siliņš – atzinība

Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!

Sveicam Rīgas pilsētas
 
vēstures olimpiādes uzvarētājus:
 
Artis Artūrs Brodiņš – 1. vieta
 
Henrijs Dzelme – 2. Vieta
 
Paulai Tomsonei - atzinība
 
Raimonds Siliņš – atzinība
 
Paldies skolotājai Ainai Babrei par ieguldīto darbu!
 

 


 

cnt-info-icogreen

Rīgas 49. vidusskolas vērtēšanas nolikums >>>>

 



inforeds

Piecgadīgo bērnu reģistrācija pirmdienās no plkst. 17:00- 18.00.

 


   









 

*
 
cnt-info-icogreen Informācija
inforeds Svarīgi







 

Seko mums


  



Vecākiem

Mūsu skolas pasākumi

Tiešsaitē

Šobrīd klātienē ir 6 viesi 




www.49.lv
2014