Rīgas 49. vidusskola

Papildu uzņemšana 7. un 10. klasēs no

11. – 15. augustam.

 

Kontakttālrunis uzziņām - 26522433

 

 

Piedāvājam uzsākt mācības Rīgas 49. vidusskolas 10.a klasē sekojošiem skolēniem:
Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Santa Anča
2 Jacques Asbach
3 Krišjānis Reinis Avots
4 Edgars Baumanis
5 Laura Bārene
6 Mārcis Bogdanovičs
7 Justavs Cīrulis
8 Arvīds Dambenieks
9 Henriks Diure
10 Kristaps Eglītis
11 Aivars Emsis
12 Līva Ģērmane
13 Alise Havensone
14 Nils Jankevics
15 Adelīna Kalniņa
16 Ģirts Kalniņš
17 Evelīna Kļava
18 Aigars Kļavinskis
19 Filips Juris Krišjānis
20 Edvards Krūmiņš
21 Dāniels Lācis-Moisejenkovs
22 Rūdolfs Leja
23 Letīcija Lejiņa
24 Kristers Odziņš
25 Niks Podosinoviks
26 Normunds Pūne
27 Ričards Reinhauss
28 Eduards Roķis
29 Pauls Rutkelis
30 Aiga Salmiņa
31 Sabīne Sila
32 Daniela Soroka
33 Kristaps Stenders
34 Haralds Štrombergs
35 Pauls Kristofers Ūdris
36 Juris Dāvis Veldre
37 Viktorija Verjovkina
38 Kristers Zoriks

 

Dokumentu pieņemšana:

20. jūnijā no plkst. 9:00 – 12:00

un 25.jūnijā no plkst. 9:00 – 13:00


 

 

Piedāvājam uzsākt mācības Rīgas 49. vidusskolas 10.b klasē sekojošiem skolēniem:
Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Apšeniece
2 Miks Viesturs Austrums
3 Dagnija Auzāne
4 Deins Berģis
5 Ketija Birzule
6 Emīls Roberts Brālis
7 Elīna Briede
8 Sandis Butirins
9 Roberts Cipulis
10 Renāte Draveniece
11 Diana Gavare
12 Oksana Ivļeva
13 Anna Kapzema
14 Beāte Beatrise Konrade
15 Rainers Kulikovskis
16 Elīna Lēģere
17 Kristiāna Liepiņa
18 Ērika Lilija Līne
19 Katrīna Mackeviča
20 Alekss Maksims
21 Ralfs Mecaucis
22 Sabīne Melne
23 Amanda Menona
24 Ieva Mūrniece
25 Elizabete Lūcija Olehnoviča
26 Mersedesa Marija Paļula
27 Alise Pavlova
28 Renāte Signe Pazare
29 Helvis Rengards
30 Eduards Ričards Slavinskis
31 Olivers Spricis
32 Kristīne Sprudzāne
33 Madara Stalta
34 Nikola Šmite
35 Mārtiņš Tereško
36 Tomass Timermanis
37 Dāvis Vilgerts
38 Nikolajs Zotovs
39 Ralfs Markuss Zubkāns

Dokumentu pieņemšana:

20. jūnijā no plkst. 9:00 – 12:00

un 25.jūnijā no plkst. 9:00 – 13:00


 

 

 

Piedāvājam uzsākt mācības Rīgas 49. vidusskolas 10.c klasē sekojošiem skolēniem:
Nr. Vārds Uzvārds
1 Sindija Alksne
2 Santa Apselone
3 Elizabete Āboliņa
4 Dāvids Barkāns
5 Kārlis Bērziņš
6 Aleksandrs Bošs
7 Anita Briede
8 Linda Feldmane
9 Ralfs Fogels
10 Haralds Grotāns
11 Annija Holštroma
12 Robina Lība Jansone
13 Natālija Knipše
14 Artūrs Kostaščuks
15 Anna Marija Krastiņa
16 Tatjana Krjučkova
17 Madara Krūmiņa
18 Estere Lapiņa
19 Amanda Lazdiņa
20 Paula Lietaviete
21 Ieva Ločmele
22 Kristaps Mednis
23 Gunda Mūrniece
24 Ieva Pļaviņa
25 Elvita Ragovska
26 Ingus Ramats
27 Unda Rode
28 Oskars Rokens
29 Aleksis Siksnis
30 Frenks Simsons
31 Elīna Sniedze
32 Elīna Spūle
33 Paula Suharuka
34 Egons Šēnbergs
35 Amanda Veizāne
36 Ritvars Vereskuns
37 Rebeka Vīlande
38 Anta Katrīna Zandersone

Dokumentu pieņemšana:

20. jūnijā no plkst. 9:00 – 12:00

un 25.jūnijā no plkst. 9:00 – 13:00


 

 

 

 

 

 

qwert

 

 

 

 

 

 

 

Vēlam saulainu un siltu vasaras brīvlaiku.

 

 

 

 



 

 

110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1klase

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Apsveicam Latvijas republikas

spartakiādes uzvarētājus!!!

 

 

 

 

 

 

 


Popielas bildes pieejamas attēlu galerijā



10. 04. 2014. g. 2002. - 2004. g. dz. zēni Republikas spartakiādē ieguva 1. vietu !!!!

 

qrofg2qww2ho72ptk7o3.jpg
qhw83j5szdtk4hjjtmcg.jpg
zvzeeunlov9mo2ry6skn.jpg

 

 

 

 

 



Sveicam 5.-9.klašu meiteņu kori un diriģenti Ilonu Plūmi ar iegūto 1.pakāpes diplomu un 3.vietu meiteņu koru konkursā!

Koris izcīnījis tiesības piedalīties koru konkursa otrajā kārtā.


APSVEICAM!!!

28.02. 2014.g. Dobeles sporta hallē norisinās Latvijas Republikas 67. Spartakiāde " Tautas bumbā" 2002.- 2004. g. dz. zēnu komandām.

Rīgas 49. vidusskolas komanda ieguva 2. vietu!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 








APSVEICAM!!!

20. 01. 2014. g. Rīgas pilsētas finālsacensībās basketbolā 2002. g. dzim. un jaun. zēni ( 4. - 5. kl. ) ieguva 1. vietu!!!!

Paldies : Kristianam Feierbergam, Krišam Helmanim, Jēkabam Nīmanim, Rihardam Barbānam, Kaido Liepiņš - Liepa, Krišjānim Ķuzulim, Markusam Kudrajvcevam, Kristapam Aksenokam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

<<<<< Konkurss "Mana Latvija" >>>>>

Spiediet uz nosaukuma, lai lejupielādētu

 

 


Stundu sarakstu 2013/2014 varat aplūkot apmeklējot šo saiti >>>


 

 


Piecgadīgo bērnu reģistrācija

 

No 01.09.2013. – pirmdienās no plkst. 16.30- 18.00.

 


 

 

 

 

 

 




www.49.lv
2014